Osiągnięcia - Rok szkolny 2014 / 2015
 



  • Powiatowy Konkurs Plastyczny BRD - Anna Mariańska kl. 6a - Wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs Krasomówczy - Gabriela Klimek-Rozenblat kl. 6a - III m-ce
  • Legnickie Dyktando - Weronika Baranowska kl. 4a - II Wicemistrz
  • Miejski Konkurs Czytelniczy "Karolcia" - Wiktor Kudła kl. 3a - IV miejsce
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski - Gabriela Klimek-Rozenblat kl. 6a - I m-ce, Weronika Baranowska kl. 4a - Wyróżnienie, Natalia Turek kl. 5b - Wyróżnienie
  • Miejski Konkurs Fotograficzny "Barokowa Legnica" - Dorian Skokowski kl.6b - II miejsce, Maksymilian Tekielski kl. 6b - Wyróżnienie
  • Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczna podróż autobusem" - Natalia Chudyk kl. 2a - II miejsce
  • Gminny Konkurs Plastyczny "Wśród nocnej ciszy" - Marietta Adamiuk kl. 1d - II miejsce, Dominika Chmielowiec kl. 4b - II miejsce, Julia Kosakowska kl. 2b - Wyróżnienie, Jakub Marcinkowski kl. 2b - Wyróżnienie, Konrad Brodowski kl. 1a - Wyróżnienie, Sylwia Szewczuk kl. 1a - Wyróżnienie
  • Gminny Konkurs "Stroik Świąteczny" - Natalia Turek kl. 5b - Wyróżnienie
  • Gminny Konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa" - Natalia Chudyk kl. 2a - III miejsce, Julia Fylak kl. 5b - Wyróżnienie
  • Biegi Przełajowe - kl. 4 - 6 III m - dziewczęta i V m - chłopcy
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Pstryk Natura" - Bernadeta Okołowicz - I m-ce
  • Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Ojcowiznę" - Aleksandra Kleinowska, Natalia Kołodziejska - etap wojewódzki I m-ce, etap ogólnopolski Wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersz Patriotyczny" - Jakub Ślemp - I m-ce, Weronika Baranowska - II m-ce , Sebastian Sowa - III m-ce
  • Międzyszkolny Konkurs "Ku integracji" - Gabriela Klimek-Rozenblat - II m-ce, Adrianna Zabrzeńska - III m-ce, Natalia Turek - III m-ce, Natalia Kołodziejska - Wyróżnienie
  • Miasteczko Ruchu Drogowego - Kaja Chanyszkiewicz - I m-ce
  • Międzyszkolny Konkurs "Mały Literat" - Natalia Kołodziejska - Wyróżnienie
  • Międzyświetlicowy Konkurs "Papierowe Fantazje" - Julia Kosakowska, Julita Majewska - I m-ce, Karolina Oleszek - II m-ce
  • Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski - Maja Gątarz - I m-ce, Michał Gibasiewicz - II m-ce
  • Powiatowy Konkurs "Maluchy lubią wiersze" - Wiktor Opaczewski - Wyróżnienie
  • Rejonowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - Natalia Grzyb, Dominika Chmielowiec, Kinga Sasinowska - Wyróżnienie
  • Festiwal Piosenki "Azymut" - Natalia Grzyb, Dominika Chmielowiec, Kinga Sasinowska - Wyróżnienie
  • Miejski Festiwal Piosenki Dziecięcej - Maja Gątarz - Wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs na Pisankę Wielkanocną - Jakub Lech - I m-ce , Wiktoria Kowalska - III m-ce
  • Gminny Konkurs plastyczny "Legendy polskie" - Maciej Pastor - II m-ce
  • Rejonowy Konkurs Plastyczny "Mój przyjaciel pies" - Filip Sionko, Oliwia Śląska - Wyróżnienie
  • V Legnicki Bieg Papieski - Kacper Kowaliński - III m-ce
  • Trójbój Lekkoatletyczny - drużyna chłopców kl. III - IV - I m-ce, drużyna dziewcząt kl. III - IV - II m-ce
  • Czwórbój Lekkoatletyczny - drużyna dziewcząt - III m-ce
  • Zawody "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - Hubert Kwolek, Aleksandra Kleinowska, Kacper Dzido, Filip Sawa, Julia Ślemp - I m-ce, Jakub Hyży, Jakub Maliński, Igor Wróbel - II m-ce, Wiktoria Szkarnecha - III m-ce
  • Mistrzostwa Legnicy w Mini Siatkówce - drużyna dziewcząt - III m-ce