Osiągnięcia - Rok szkolny 2011 / 2012
 



  • Ogólnopolski Alfik Matematyczny - Michał Kosmecki kl. 6a - II miejsce w woj., 24 w kraju
  • Legnickie Dyktando - Michał Kosmecki kl. 6a - I Wicemistrz
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czysta woda największym skarbem życia" - Mateusz Materek kl. 5a - I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Czysta woda największym skarbem życia" - Dorota Gruca kl. 6b - wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Czysta woda największym skarbem życia" - Karolina Kobylak, Damian Pankiewicz, Jakub Kornatowski kl. 5a oraz Nikola Krupińska, Leon Staniszek kl. 3a, Zuzanna Marusiak kl. 2b
    - III miejsce
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski - Zuzanna Daraż kl. 4a, Patryk Lesiak kl. 5b - wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs Plastyczny TPD "Chrońmy Przyrodę Ojczystą" - Kacper Andrusiak kl. 3a - wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs TPD na stroik świąteczny - Patryk Węglarz kl. 4a - wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs TPD na Szopkę Bożonarodzeniową - Arkadiusz Pronik, Dominik Kijowski, Michał Gębacki
    kl. 5b - wyróżnienie
  • Rejonowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - Damian Pankiewicz kl. 5b - wyróżnienie
  • Konkurs "Dekalog ekologiczny" - koło ekologiczne - wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kubuś Puchatek" - Aleksandra Kleinowska kl. 2a, Julia Ślemp, Kinga Kaczmarzyk - kl. 2b - wyróżnienie
  • Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" - M. Kosmecki - I miejsce
  • Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "Prymus" - M. Kosmecki - II miejsce
  • Konkurs "Znam swój powiat jak swój dom" - D. Gruca, M. Kosmecki, M. Materek - IV miejsce
  • Mini siatkówka dziewcząt kl. VI - A, Adach, A. Czaja, D. Gruca, W. Kania, O. Rybczyńska, J. Sergiel, M. Skrzypnik, O. Szymańska, M. Ślepecka - I miejsce Mistrzostwa Legnicy, I miejsce podstrefa i II miejsce strefa
  • Zawody Pływackie - M. Hudyka - I miejsce x 2 , II miejsce
  • Mistrzostwa Legnicy - Mini siatkówka chłopcy kl. V - Ł. Czyrko, K. Dawidiuk, K. Kalińczuk, J. Kornatowski, J. Lewandowski, A. Maksymowicz, D. Pankiewicz, Sz. Stajnowski, M. Tracz - II miejsce
  • Turniej Tenisa Stołowego - K. Kalińczuk, A. Maksymowicz - II miejsce w Legnicy
  • Mistrzostwa Legnicy - Mini siatkówka chłopcy kl. VI - D. Czerniakiewicz, Ł. Knapczyk, J. Kołcz, J. Modny, K. Stolarczyk, J. Urbanowicz, F. Zając - III miejsce
  • Mistrzostwa Legnicy - Mini siatkówka chłopcy kl. IV - P. Demecki, M. Jawor, P. Klimas, P. Ruduś, D. Matusiak, A. Stolarski - IV miejsce
  • Miejski Konkurs Czytelniczy "Smok i śmieszne przygody Pompona" - G. Klimek - Rozenblat - I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Papierowe Fantazje" - Aleksandra Maciejczak - I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Papierowe Fantazje" - Martyna Gibasiewicz - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Meridian" - Michał Kosmecki kl. 6a - VII miejsce
  • Dolnośląski Konkurs Historyczno - Regionalny "Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu" - Michał Kosmecki kl. 6a - I miejsce
  • II Dolnośląski Konkurs Historyczno - Regionalny "Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu" - Oliwia Ambroż kl. 3a - wyróżnienie
  • Miejski Konkurs Matematyczny - Michał Kosmecki kl. 6a - I miejsce
  • Konkurs Recytatorski "Wiersze recytowane i śpiewane" - Natalia Turek kl. 2b - I miejsce
  • Konkurs Recytatorski "Wiersze recytowane i śpiewane" - Gabriela Klimek - Rozenblat kl. 3c - II miejsce
  • Eliminacje Powiatowe Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - Łukasz Czyrko kl. 5a, Wiktoria Kania kl. 6a, Damian Czerniakiewicz kl. 6a - III miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - Michał Kosmecki kl. 6a - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs "Poznajemy Ojcowiznę" - Michał Kosmecki kl. 6a - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny MIX - Michał Kosmecki kl. 6a - XIV miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mały literat" - Marta Wójcicka kl. 6a - wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Literacki "Wycieczka na Olimp" - Kacper Ślęzak 5a - I miejsce, Mateusz Materek kl. 5a - II miejsce, Michał Gębacki kl. 5b - III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny - Anna Smolska, Agata Hołubniak, Natalia Bochyńska kl. 6c - III miejsce
  • IX Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych "Maski" - koło teatralne kl. IV - VI - wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej - Dorota Gruca kl. 6b - II miejsce
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski MCK - Nikola Krupińska kl. 3b - II miejsce
  • Miejski Konkurs "Czyściciel świata" - szkoła - II miejsce
  • Międzyszkolny Przegląd Piosenki Turystycznej - Kornelia Cichoń kl. 3b - I miejsce
  • Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej - Natalia Turek kl. 2b - I miejsce, Kornelia Cichoń kl. 3b - III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jak kochać dzieci" - Damian Pankiewicz kl. 5a - wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "W marcu jak w garncu" - Zuzanna Marusiak kl. 2b - I miejsce
  • Biegi Przełajowe - IV miejsce dziewcząt, IV miejsce chłopców
  • Mini Piłka Nożna Dziewcząt - IV miejsce
  • Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci - III miejsce drużynowo dziewcząt, IV miejsce drużynowo chłopców
  • Bieg nad Kaczawą - Wiktoria Kania - II miejsce