Osiągnięcia - Rok szkolny 2010 / 2011
 



  • Rejonowe Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci Szkół Podstawowych -
     - Klaudia Bronowicka - III miejsce
  • Biegi Sztafetowe - III miejsce dziewczęta, IV miejsce chłopcy
  • Konkurs "Eko Dom Marzeń" - klasa 2b - II miejsce
  • Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym - Piotr Ruduś, Szymon Piersiak, Andrzej Szczerbiński - I miejsce
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski - Patryk Lesiak - I miejsce
  • Legnickie Dyktando - Izabela Zyskowska kl. 2b - II wicemistrz
  • Roczny turystyczny ranking szkół "Wędrujemy 2010" - II miejsce w powiatach legnickim, złotoryjskim, jaworskim,
        - I miejsce w Legnicy
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - Michał Kosmecki kl. 5a - IV miejsce w województwie i XVIII w kraju
  • Rejonowe Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Michał Kosmecki kl. 5a - II miejsce
  • Rejonowe Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Michał Górniak kl. 6a - Wyróżnienie
  • VI Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny "Prymus" - Michał Górniak kl. 6a - I miejsce
  • Etap dolnośląski Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" - Michał Kosmecki kl. 5a - I miejsce
  • Mistrzostwa Legnicy w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt kl. V - I miejsce
  • Mistrzostwa Legnicy w Mini Piłce Siatkowej Chłopców kl. IV - III miejsce
  • VI Konkurs Krajoznawczy "Znam swój powiat jak swój dom" - Dorota Gruca, Michał Kosmecki, Michał Górniak - II miejsce
  • II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Legnicy w Lekkoatletyce
  • Rejonowy Konkurs Recytatorski - Nikola Krupińska - Wyróżnienie
  • Rejonowe Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego - Dorota Gruca, Michał Górniak, Michał Kosmecki - I miejsce
  • Regionalny Konkurs Poetycki "Trzeba działać, aby rzeczy się stawały" - Patryk Lesiak - I miejsce
  • Rejonowe Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Wiktoria Kania, Damian Czerniakiewicz,
    Jakub Kołcz - VI miejsce
  • III Międzyszkolny Konkurs "Znam matematykę na piątkę z plusem" - III miejsce Amelia Czaja i Michał Kosmecki
    kl. 5a
  • I Miejski Konkurs Matematyczny - II miejsce Michał Górniak kl. 6b, III miejsce Michał Kosmecki kl. 5a
  • Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia - V miejsce Michał Kosmecki kl. 5a, XIV miejsce Marta Skrzypnik
    kl. 5a
  • Miejski Konkurs "Miasteczko Ruchu Drogowego" - II miejsce wśród szkół, indywidualnie: I miejsce Karolina Kobylak kl. 4a, II miejsce Łukasz Czyrko kl. 4a, Mateusz Materek kl. 4a, Szymon Stajnowski kl. 4a,
    III miejsce Mateusz Kowalkowski kl. 4a.