Osiągnięcia - Rok szkolny 2009 / 2010
 



  • Ogólnopolski Alfik Matematyczny - Michał Kosmecki - V miejsce w województwie
  • Ogólnopolski Alfik Humanistyczny - Michał Kosmecki - III miejsce w województwie
  • Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego "Pingwin" - Michał Górniak - 13 miejsce,
                                                                                     - Michał Kosmecki i Michał Bugno - 17 miejsce,
                                                                                    - Patrycja Zajewska - 19 miejsce w Polsce
  • Miejski Turniej Szachowy - Damian Szuster - IV miejsce
  • Przegląd Kolęd i Pastorałek - Ewa Matkowska - III miejsce
  • Konkurs Krajoznawczy "Znam swój powiat jak swój dom" - VII miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy "Wiersze Tuwima i Brzechwy" - Michał Tracz - wyróżnienie
  • Konkurs plastyczny "Szkoła przyjazna środowisku" - Filia - II miejsce
  • Ogólnopolski konkurs "Mamo, tato nie parkuj na kopercie" - Konrad Masojć - wyróżnienie
  • Konkurs plastyczny PTTK - Paulina Müller i Mieszko Hudyka - wyróżnienia
  • Konkurs plastyczny "Czyściciel Świata" - Arkadiusz Długosz - I miejsce, Paulina Müller - II miejsce
  • Konkurs plastyczny "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" - Tadeusz Miecierz, Konrad Masojć, Anna Hołowińska - wyróżnienia
  • Roczny turystyczny ranking szkół "Wędrujemy 2009" - I miejsce wśród legnickich szkół
  • Mini Siatkówka Dziewcząt kl. VI - III miejsce - miasto
  • Mini Siatkówka Dziewcząt kl. IV - I miejsce - podstrefa
  • Mini Siatkówka Dziewcząt kl. V - III miejsce - strefa
  • Mini Siatkówka Chłopców kl. IV - VI miejsce - miasto
  • Mini Siatkówka Chłopców kl. V - IV miejsce - strefa
  • Biegi sztafetowe - IV miejsce dziewczęta, V miejsce chłopcy
  • Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "Prymus" - Michał Kosmecki - II miejsce
  • Miejski Konkurs Matematyczny Uczniów kl. V - VI - Michał Kosmecki - V miejsce
  • Miejski Turniej Wiedzy o Legnicy - Drużyna kl. IV - VI - II miejsce
  • Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Sebastian Szlachetka, Jacek Stefanicki, Paweł Cymbalak - I miejsce
  • Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego - Dorota Gruca, Michał Górniak, Michał Kosmecki - I miejsce
  • Konkurs Ekologiczny uczniów klas piątych - Hanna Lewens, Aleksandra Rudzińska - III miejsce
  • Mini Siatkówka Dziewcząt kl. IV - Anna Adach, Wiktoria Kania, Oliwia Rybczyńska, Paulina Mach - III miejsce w województwie