Wiadomości archiwalne - grudzień 2015r.

Jasełka

W Świątecznym czasie oczekiwania tradycyjnie zorganizowano w szkole Jasełka. Zarówno uczniowie młodszej jak i starszej grupy wiekowej mogli przypomnieć sobie historię Narodzenia Pańskiego. W świąteczny nastrój wprowadziły nas grane i śpiewane kolędy, klasowe wigilie i świąteczny wystrój sal.

Apel ekologiczny

Każdy wie jak ważna w dzisiejszym świecie jest ochrona środowiska. Dlatego też uczniowie klas I - III wzięli udział w apelu poświęconym segregacji śmieci. Przypomnieliśmy sobie jak segregować śmiecie, co zaliczamy do surowców wtórnych, jak być młodym ekologiem.

Pasowanie na "Świetlika"

Pierwszaki mają już za sobą ostatnie pasowanie - "Pasowanie na Świetlika". Była dobra zabawa, zajęcia kulinarne przedstawienie i sprawdzenie wiedzy pierwszaków. Każdy Pierwszak zobowiązał się być dobrym Świetlikiem.

RAJD MIKOŁAJKOWY

W tym roku Mikołaj nie zapewnił nam śnieżnej zabawy w ramach Rajdu Mikołajkowego, ale i tak humory dopisały. 37-osobowa grupa uczniów kl. IV - VI ruszyła do Sokolca na spotkanie z Mikołajem. Wejście na Wielką Sowę, podziwianie nocnego krajobrazu, paczki z niespodziankami, zwiedzanie Starej Kopalni w Wałbrzychu to atrakcje, które na długo zapamiętamy.

MIKOŁAJKI

W piątek 4 grudnia z okazji wizyty w naszej szkole Mikołaja odbył się dla uczniów klas I - III Konkurs Piosenki Rodzinnej. Występujący wykazali się wielką odwagą i talentami wokalnymi. I miejsce zajęła Julia Galstyan z mamą, II miejsce Dominik Matulewicz z mamą, III miejsce Julia Zysnarska z mamą i bratem. W klasach IV - VI odbył się Mikołajkowy Mam Talent. I miejsce zajęli: Julia Ślemp, Natalia Turek, Jakub Ślemp, II miejsce - Olga Leonarska, III miejsce Angelika Charykowska i Nikola Olejniczak. Mikołaj wszystkim uczniom rozdał upominki.