Wiadomości archiwalne - wrzesień 2015r.

BIEGI PRZEŁAJOWE

Pierwszy duży sukces sportowy.
W odbywających się 24 września Mistrzostwach Legnicy w biegach przełajowych nasi uczniowie zajęli zespołowo I miejsce w kategorii dziewcząt i I miejsce w kategorii chłopców. W zawodach udział brało 11 szkół podstawowych (ok. 110 chłopców i 110 dziewczynek). Ponadto indywidualnie w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Julia Ślemp, a w kategorii chłopców II miejsce Mateusz Zieliński.
Gratulujemy!

RAJD

Lepszej pogody rajdowej nie mogliśmy sobie wymarzyć.
19 września grupa 50-ciu uczniów wybrała się na Złaz Solanum Tuberosum połączony z miłkowickim Kartofliskiem. 11 kilometrowa trasa wiodła przez legnickie ulice, Ulesie, łąki i pola miłkowickiej gminy. Na zakończeniu Złazu czekało na nas wiele atrakcji i potrawy z ziemniaka.
Nasza drużyna otrzymała puchar dla najliczniejszej i najaktywniejszej drużyny.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Pogoda letnia, a to już 1 września - rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
Dla uczniów klas II - VI to szkolna rzeczywistość. Dla 100 uczniów klas pierwszych i ich rodziców to początek przygody z książką i nowym ciekawym światem nauki.
Wszystkim życzymy radości z poznawania tego co nowe i potrzebne, by lepiej rozumieć otaczający nas świat.