Wiadomości archiwalne - maj 2015r.

DZIEŃ MATKI

Słów nie ma takich na świecie, by podziękować za dobre matczyne serce. Można dziękować słowami poetów, można dziękować piosenką, ale można tak jak my dziękować Mamom wspólną zabawą.

Kochane Mamy życzymy Wam pociechy z dzieci i jak najmniej trosk.

RAJD SZTUBAKA

Już trzynasty raz klasy 4 - 6 ruszyły na trasę Szkolnego Rajdu Sztubaka. 7 maja pogoda nam sprzyjała. Na trasie czekały nas zadania z pierwszej pomocy, musieliśmy się wykazać wiadomościami o ruchu drogowym i pracy policji. Na mecie na Kąpielisku Kormoran czekał na nas poczęstunek, konkurencje sportowe i prawie 300 nagród.

WYCIECZKA DO LONDYNU

W ramach projektu Comenius 12-osobowa grupa uczniów naszej szkoły gościła w Londynie.
Był czas na zwiedzanie angielskiej stolicy. Duże wrażenie zrobił na nas rejs statkiem po Tamizie, przejażdżka London eye i piętrowym autobusem. Zobaczyliśmy miejsca, które oglądaliśmy w telewizji. Z ciekawoœcią poznawaliśmy zasady funkcjonowania uczniów w angielskiej szkole. Wspólne zajęcia i zabawy pozwoliły nam się lepiej poznać.