Wiadomości archiwalne - kwiecień 2015r.

TURNIEJ MINI KOMETKI

24 kwietnia odbył się w naszej szkole Szkolny Turniej w Kometkę. Humory i chęć sportowej walki dopisywały zawodnikom. Wsparcia zawodnikom gorącym dopingiem dodawały naszym sportowcom mamy.
W klasach młodszych I miejsce zajęła rodzina Główczyk, II miejsce - rodzina Giedrojć, III miejsce rodzina Krupa.
W klasach starszych po zaciętej walce zwyciężyła rodzina Bura, II miejsce rodzina Zielińskich, III miejsce rodzina Tracz, IV miejsce rodzina Pacanek.
Nagrody zostały ufundowane przez Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Legnica.

BIEG DOOKOŁA POLSKI

W kwietniu uczniów świetlicy odwiedził pan Franciszek Gogoł, który wraz ze swoim psem Dino wyrusza 1 maja w bieg dookoła Polski, w celu zwrócenia uwagi na los bezdomnych zwierząt. Pan Franciszek przyszedł podziękować i zaprezentować swoje koszulki reklamowe, w których będzie biegł. Fundusze na koszulki zostały zebrane przez naszych uczniów w czasie Kiermaszu Świątecznego.
Panie Franciszku trzymamy kciuki.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

1 kwietnia 47 uczniów klas szóstych przystąpiło do Sprawdzianu Szóstoklasisty pisanego w nowej formule - I część j.polski i matematyka, II część - j.angielski. Według naszych uczniów zadania nie były trudne. Na wyniki musimy poczekać do 29 maja 2015 r. Trzymamy kciuki!