Wiadomości archiwalne - czerwiec 2014r.

I kolejny rok szkolny za nami.
Najbardziej koniec roku przeżywali szóstoklasiści. Dla nich to moment podsumowania sześcioletniej przygody z "Dziewiętnastką".
Były łzy wzruszenia, słowa podziękowania i zapewnienia, że nie zapomną o swojej podstawówce.
W klasach I - III aż 51 uczniów może pochwalić się wzorowym zachowaniem i bardzo wysokimi osiągnięciami w nauce.
W klasach starszych świadectwo z biało - czerwonym paskiem otrzymało 34 uczniów, a najwyższą średnią - 4,18 może pochwalić się klasa 4b.

Dzień Dziecka kl. 4-6

2 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka w klasach 4 - 6 odbył się Szkolny Dzień Sportu.
Klasy zostały podzielone na dwie drużyny - chłopców i dziewcząt. Członkowie drużyn zaliczali 6 konkurencji starając się zdobyć jak najlepsze wyniki. Najwięcej radości sprawiły zadania: rzut komórką, rzut maczugą, rowerowy tor przeszkód, bieg z zakupami. Przeprowadzono wyścigi rzędów: uczniowie przeciwko rodzicom. Niewielką przewagą wygrała drużyna chłopców. W rywalizacji sportowej najlepsza okazała się klasa 6b.
Na zakończenie Dna Sportu odbył się szkolny Mam Talent.
W kategorii piosenka wygrała Ola Chanyszkiewicz, w tańcu Natalia Steyer, w grze na instrumencie Julia Ślemp, w kategorii różne za występ akrobatyczny - Ola Kleinowska i Martyna Gibasiewicz.
     Bardzo dziękujemy rodzicom za wspólną zabawę i pomoc w organizacji Dnia Dziecka.