Wiadomości archiwalne - styczeń 2010r.

Podsumowanie I semestru 2009/2010

Za nami 5 miesięcy nauki. Czas na podsumowanie naszych osiągnięć 27 stycznia na apelu wyróżniono wszystkich, którzy swoją pracą i wytrwałością w I semestrze zasłużyli na wyróżnienie:

Średnia klas IV - VI to 3,87.
Najlepszy wynik uzyskała klasa 4a - 4,42.

Dwudziestu sześciu uczniom klas 4 - 6 wręczono za zachowanie plakietki "Wzorowego Ucznia".

Takim tytułem mogą poszczycić się:

• 4a - Michał Kosmecki, Wiktoria Kania
  • 4b - Dorota Gruca, Natalia Kopka, Joanna Sochacka
  • 4c - Martyna Bazylkiewicz, Łukasz Knapczyk, Jagoda Szapował
  • 5a - Hanna Babijew, Michał Górniak, Małgorzata Krajewicz,           Martyna Marczyk, Monika Janas,
  • 5b - Sebastian Szlachetka, Patrycja Smirno
  • 6a - Mateusz Wilmanowicz
  • 6b - Elżbieta Krzewicka, Anita Maksymowicz, Martyna Piasecka,           Sylwia Solecka. Patrycja Stajno, Adrianna Urbańska,           Gabriela Malińska, Magdalena Nowak
  • 6c - Dorota Gruca, Martyna Świderska
  • Dwudziestu jeden uczniów uzyskało średnią ocen 4,75 i wyżej, a tytuł "Najlepszego Czwartoklasisty" otrzymał Michał Kosmecki z kl. 4a, "Najlepszego Piątoklasisty" - Michał Górniak z kl. 5a, "Najlepszego Szóstoklasisty" - Patrycja Stajno z kl. 6b.

W naszej szkole jest 11 uczniów, którzy w zeszłym semestrze byli obecni na wszystkich zajęciach lekcyjnych. Dyplom uznania za stuprocentową frekwencję otrzymali:

• 4c - Jakub Urbanowicz
  • 5a - Monika Janas
  • 5b - Sebastian Szlachetka
  • 6a - Natalia Kowalińska, Piotr Stopyra
  • 6b - Martyna Piasecka, Sylwia Solecka
  • 6c - Jolanta Smolak, Łukasz Smolak, Martyna Świderska,           Łukasz Lech
  • Jako szkoła braliśmy udział w wielu konkursach i zawodach, także o zasięgu ogólnopolskim.                                                    Nasze największe sukcesy to:

• Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny - 5 m-ce w województwie     i 28 w kraju - Michał Kosmecki - 4a
  • Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny - 3 m-ce w    województwie i 33 w kraju - Michał Kosmecki - 4a
  • Festiwal kolęd i pastorałek - 3 m-ce - Ewa Matkowska - 6b
  • Gminny Turniej Szachowy - 4 m-ce - Damian Szuster - 5b
  • Biegi Sztafetowe - 4 miejsce
  • Mini Piłka Siatkowa dziewcząt kl. IV - 1 m-ce
  • Mini Piłka Siatkowa dziewcząt kl. VI - 3 m-ce
  •     Wszystkim, którzy wytrwale pracowali gratulujemy i życzymy wielu wrażeń w czasie zimowych zabaw feryjnych.