Wiadomości archiwalne - kwiecień 2014r.

Ekorajd

26 kwietnia 30 osobowa grupa uczniów, w tym pierwszoklasistów wybrała się na II Ekorajd.
Pierwszy raz w ramach hasła "Turystyka łączy pokolenia" na szlaku towarzyszyli nam, jako uczestnicy rajdu rodzice.
Siedmio kilometrowa trasa wiodła przez polne drogi, las i wzgórze Ostrzycy. Na zakończenie rajdu wzięliśmy udział w konkursach i zawodach sprawnościowych.
Drużyna naszej szkoły wygrała rajdowy puchar.

Comenius - wizyta

W dniach 9 -13 kwietnia gościliśmy w szkole 39-osobową grupę uczniów i nauczycieli z czeskiej i tureckiej szkoły, z którymi współpracujemy w ramach realizacji Programu Comenius.
Wspólnie z naszymi gośćmi wzięliśmy udział w zawodach sportowych, lekcji języka angielskiego, warsztatach plastycznych, zajęciach komputerowych, przygotowaliśmy latawce.
Nasi goście zwiedzili Wrocław, spotkali się z panią Wiceprezydent Miasta Legnicy - Dorotą Purgal. Przeszli razem z nami trasę rajdową do Legnickiego Pola.
Mamy nadzieję, że miło zapamiętają wizytę w naszych domach.