Wiadomości archiwalne - styczeń 2014r.

Konkurs Mitologiczny

28 stycznia odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas 4 - 6.
Uczniowie prezentowali scenki mitologiczne, przygotowali prace plastyczne, opisywali rekwizyty, dopasowywali rysunki zwierząt do mitów. Drużyny klas wykazały się pomysłowością i dużą wiedzą.

Konkurs wygrała drużyna klasa 6b, II miejsce zajęła klasa 5b, a trzecie miejsce - klasa 6a. Gratulujemy!

Pasowanie na czytelnika

21 stycznia 2014 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika.
Uczniowie klas 1a i 1b mogli obejrzeć bajkową inscenizację "O smutnej królewnie Petroneli" w wykonaniu starszych kolegów z Koła Miłośników Książki, poznali zasady korzystania z biblioteki, złożyli ślubowanie i dokonali pierwszych wypożyczeń.

Wieczór kolęd

10 stycznia 2014 r. z inicjatywy rodziców uczniów kl. I b odbył się w naszej szkole "Wieczór kolęd".
W spotkaniu pod hasłem "Kolędujmy razem" mogli wziąć udział wszyscy, którzy mieli ochotę pośpiewać kolędy.
Licznie przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, którzy wspierali śpiewem swoich milusińskich. Uczniowie kl. I zaprezentowali specjalnie na tę okazję przygotowane mniej znane pastorałki i kolędy.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Pani Adrianny Nizińskiej, która zadbała o oprawę muzyczną i do Pana Aleksandra Adamowicza za pomysł i prowadzenie tego spotkania.