Wiadomości archiwalne - październik 2013r.

JESIENNY KONCERT

29 października nasi najmłodsi uczniowie - zerówkowicze zorganizowali dla swoich rodziców Jesienny Koncert.
Po dwóch miesiącach nauki wyrecytowali najpiękniej jak potrafili wierszyki, zaśpiewali piosenki.
Za swój pierwszy występ w szkole otrzymali słodycze, a rodzice przygotowali im poczęstunek.

PASOWANIE NA UCZNIA

25 października przyjęliśmy do braci uczniowskiej 48 uczniów klas pierwszych.
    Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. W uroczystym Pasowaniu na Ucznia wzięło udział wielu członków rodzin naszych uczniów, dla których moment ślubowania i pasowania okazał się bardzo wzruszający.
Pierwszoklasiści otrzymali książeczki nt. bezpieczeństwa, pamiątkowe dyplomy i plakietki.
Zdjęcia z uroczystości dostępne na portalu www.e-legnickie.pl

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 15 października 2013r. uczniowie klasy 3 b przygotowali akademię oraz program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci w wesoły sposób przedstawiły życie w szkolnej klasie.
      Wszyscy pracownicy szkoły uczestniczyli w szkolnej Gali Oskarowej otrzymując wyróżnienia w najróżniejszych kategoriach.
W akademii uczestniczyła również Pani Dorota Mariańska Przewodnicząca Rady Rodziców, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud wkładany w naukę i wychowanie dzieci przekazując na ręce Dyrekcji wiązanki kwiatów.