Wiadomości archiwalne - wrzesień 2013r.

FESTYN "POSTAW NA RODZINĘ"

28 września pogoda wszystkim uczestnikom Festynu "Postaw na Rodzinę" sprawiła wielką niespodziankę.
W programie organizatorzy przewidzieli: Konkurs "Super Rodzina Roku 2013", konkursy indywidualne, spotkanie z osobami prowadzącymi dogoterapię oraz inne atrakcje.
      W konkursie "Super Rodzina 2013" I miejsce zdobyła rodzina Szczerbińskich, II miejsce rodzina Klimas, III miejsce rodzina Ślemp,  IV miejsce rodzina Zawadzińskich i V miejsce rodzina Chmielowiec.
W Turnieju Tenisa Stołowego zwyciężył pan Paweł Pacanek, w Konkursie na ciasta pani Sylwia Łyszkowska.
W konkursie Majsterkowicz pan Tomasz Turek, a w Turnieju Warcabowym przyznano dwa I miejsca Andrzejowi Szczerbińskiemu i Pawłowi Górzyńskiemu.
W konkursie "Mój Przyjaciel Super Pies" I miejsca zdobyli Mateusz Chmielowiec i Bernadeta Okołowicz.
Jako gwiazdy naszego Festynu wystąpili akrobaci tworzący grupę Ocelot, oraz uczestnicy zajęć karate Klubu Tora.

Wszystkim sponsorom i darczyńcom dziękujemy za życzliwość i przekazanie nagród.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Pierwszy dzwonek roku szkolnego 2013/2014 za nami, a przed nami dziesięć miesięcy nauki i pracy, ale także zabawy.

Wszystkim uczniom życzymy samych piątek i szóstek, nauczycielom - chętnych do zdobywania wiedzy żaków, rodzicom - wytrwałości i zadowolenia z postępów w nauce swoich latorośli.