Wiadomości archiwalne - maj 2013r.

Dzień Matki

Jedna z milszych i wzruszających uroczystości - Dzień Matki. Obchody tego święta rozpoczęły się od spotkania z mamami uczniów kl. IV - VI. Były pełne ciepłych słów wiersze o mamach i koncert życzeń z wykonanymi przez uczniów piosenkami.
Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego, zadowolenia z pociech i jak najmniej trosk związanych z wychowaniem potomstwa.

Święto Polskiej Niezapominajki

24 maja uczniowie klas 0 - III uczcili Święto Polskiej Niezapominajki. To dzień szacunku, miłości i tolerancji do ludzi i przyrody.
To święto ma przypominać nam o bogactwie i pięknie ojczystej przyrody, a także osobach, które kochamy. Święto istnieje po to, byśmy pamiętali o pięknie naszego kraju, regionu, a także o serdecznych ludziach.

Szkolny Rajd Sztubaka

10 maja już po raz 11 wyruszyliśmy na trasy Szkolnego Rajdu Sztubaka.
Na trasie należało odpowiedzieć na pytania z zakresu ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie na mecie rajdu - plaży Kąpieliska Kormoran mogli wziąć udział w zabawach i konkurencjach sportowych wygrywając nagrody. Uczniowie otrzymali soczki, batony, pizzerki.