Wiadomości archiwalne - grudzień 2012r.

Świąteczny czas

Już tradycyjnie w grudniu obejrzeliśmy przedstawienia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Dekoracja, muzyka, wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

WIECZÓR POETYCKI

11 grudnia odbył się "Wieczór poetycki", na którym uczniowie
kl. IV - VI prezentowali wiersze o tematyce jesienno - zimowej.
Świece i refleksyjna muzyka wprowadziła wszystkich uczniów i zaproszonych rodziców w melancholijny, ciepły nastrój. Na koniec spotkania rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wiersz jesienny.
Warto zaznaczyć, że nasza szkoła męskimi poetami stoi, gdyż nagrodzono pracę 8 chłopców kl. V - VI.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia do naszej szkoły zawitał najbardziej oczekiwany przez uczniów gość - Mikołaj.
Z tej okazji zorganizowaliśmy "Mikołajkowe Potyczki na Wesoło".
Klasy 0 - VI rywalizowały w konkurencjach wiedzy, sprawnościowych, plastycznych i muzycznych. Klasy młodsze w tym dniu przebrały się za mikołaje, skrzaty, diabełki, aniołki, renifery, śnieżynki.
Mikołaj pamiętał o wszystkich klasach rozdając słodkie upominki.
W klasach starszych rywalizację wygrała klasa 6b, II miejsce zajęła klasa 5a, a trzecie miejsce klasa 4b. We wszystkich klasach Mikołaj wskazał uczniów, którzy otrzymali nagrody dodatkowe.
Już dzisiaj zapraszamy Mikołaja do nas za rok.