Wiadomości archiwalne - listopad 2012r.

WARSZTATY PLASTYCZNE

W listopadzie zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne dla rodziców "Anioły są wśród nas".
W czasie dwudniowych warsztatów chętni rodzice wykonali z masy solnej anioły, a ich prace można obejrzeć w galerii zdjęć.

W styczniu chętnych rodziców zapraszamy na warsztaty "Ozdoby z filcu", a w marcu na "Świąteczne wyplatanie koszyków".

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

9 listopada uczniowie klasy 4b i 6b udali się na wycieczkę do Wrocławia.
W programie wycieczki mieliśmy zwiedzanie stadionu EURO 2012, wizytę w Muzeum Etnograficznym.
Na wszystkich duże wrażenie zrobił okazały stadion, loże prezydenckie, szatnie, sale masażu, a nawet stadionowy komisariat policji. Również lekcja muzealna - wycinania ludowych wycinanek dostarczyła nam wiele radości.

Święto Odzyskania Niepodległości

8 listopada dla wszystkich uczniów najważniejsza była historia - ta z 1918r.
Chociaż to temat trudny mogliśmy na nowo przypomnieć sobie o symbolach narodowych, słowach ważnych dla każdego patrioty - Honor i Ojczyzna oraz jednym z najważniejszych świąt dla każdego Polaka - Święcie Odzyskania Niepodległości.