Wiadomości archiwalne - luty 2012r.

RODZINNY TURNIEJ UNIHOKEJA

To była nasza propozycja aktywnego i rodzinnego spędzenia czasu wolnego. W ostatnią sobotę lutego na sali gimnastycznej zmierzyło się 9 rodzin w rozgrywkach unihokeja. Humory dopisywały zawodnikom, a na boisku oprócz trafionych bramek najważniejsza była dobra zabawa.
W klasach starszych wygrała drużyna rodziny Tracz z Michałem z kl. 5b, a w klasach młodszych rodzina Ślemp z Kubą z kl. 1a oraz rodzina Chmielowiec z Mateuszem z kl. 1c.
  Rodzicom dziękujemy, że zdecydowali się wspólnie z nami spędzić sobotnie południe.

WALENTYNKI

Święty Walenty, zanim stał się patronem zakochanych, przez stulecia był przede wszystkim patronem ludzi cierpiących na choroby nerwowe.
Od dawna dzień 14 lutego jest obchodzony na całym świecie jako Dzień Zakochanych. Zwyczaj ten przyjął się również w Polsce i w naszej szkole.
Z tej okazji Amorek w klasach I - III rozdawał upominki, a w klasach starszych działała poczta walentynkowa.
Niektórzy uczniowie otrzymali niejedną walentynkę.

RODZINNY TURNIEJ UNIHOKEJA

25 lutego (sobota) organizujemy w szkole Rodzinny Turniej Unihokeja.
Drużynę stanowić będzie jedno dziecko - uczeń naszej szkoły i jedno z rodziców bądź dziadków.
Zgłoszenia z podaniem nawy drużyny i jej przedstawicieli prosimy składać do 17 lutego w sekretariacie szkoły.
O tym w jakim systemie będzie rozgrywany Turniej zdecyduje ilość zgłoszeń.
Zakładany czas Turnieju godz. 10.00 - 15.00 (w zależności od ilości zgłoszeń).

MISTRZOSTWA LEGNICY W MINISIATKÓWCE

W dniach 01- 03.02.2012 r. odbyły się Mistrzostwa Legnicy w Minisiatkówce Dziewcząt klas VI.
      Nasza drużyna w składzie: Anna Adach, Wiktoria Kania, Oliwia Rybczyńska, Marta Skrzypnik, Dorota Gruca, Julia Sergiel, Amelia Czaja, Oliwia Szymańska, Martyna Ślepecka zwyciężając z reprezentacjami szkół: SP7, SP9, SP16, SP18, zajęły pierwsze miejsce i tym samym będą reprezentowały Miasto Legnicę w Mistrzostwach podstrefy legnickiej, które odbędą się 06.03.2012 r. w Szkole Podstawowej Nr 19 w Legnicy.