Wiadomości archiwalne - styczeń 2012r.

PODSUMOWANIE I SEMESTRU

W kl. I - III Wysoki poziom edukacyjny osiągnęło 71 uczniów, wzorowe zachowanie otrzymało w szkole łącznie 96 uczniów.
35 uczniów w kl. I - III i 15 uczniów kl. IV - VI może pochwalić się 100% frekwencją.
Średnia ocen klas 4 - 6 wyniosła 3,88. Klasy z najlepszymi średnimi to 6a - 4,42 i kl. 4b - 4,15. 15 uczniów kl. 4 - 6 uzyskało średnią 4,75 i wyżej oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

Wszystkim gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników na koniec roku szkolnego.

WYJAZD DO ANDRZEJÓWKI

17 stycznia, w feryjny poranek 33-osobowa grupa uczniów kl I - VI wybrała się na sanki do Andrzejówki. Już w drodze okazało się, że śniegu nie zabraknie - nasz autokar zakopał się w zaspie śniegu. Prawie 3 godziny zabawy na świeżym powietrzu dostarczyły nam wiele radości.
Szkoda, że zima ominęła Legnicę.

PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

12 stycznia nasi najstarsi uczniowie przystąpili do ogólnopolskiego próbnego sprawdzianu szóstoklasisty. Tematyką sprawdzianu były Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.
Naszej reprezentacji Polski życzymy jak najwięcej goli do bramki przeciwnika, a wszystkim szóstoklasistom samych celnych odpowiedzi.
Wyniki testu poznamy w drugiej połowie marca.

KARNAWAŁ

Jak karnawał to dyskoteka karnawałowa. Tym bardziej, że oceny semestralne już zapisane w dziennikach. Takiej ilości karnawałowych strojów i rekwizytów na dyskotece klas IV - VI dawno nie widziano. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i przebojowych kawałków.

Już za miesiąc dyskoteka walentynkowa przyciągnie nie jedną szkolną parę zakochanych. Zapraszamy

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

11 stycznia był w naszej szkole świętem książki. W bibliotece szkolnej założono karty czytelnika wszystkim uczniom klas pierwszych. Uczniowie musieli obiecać, że będą dbali o wypożyczone jak i własne książki. Po przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klas czwartych i piątych każdy pierwszoklasista mógł wypożyczyć książkę.

Nowym czytelnikom życzymy samych ciekawych przygód w świecie książki.