Wiadomości archiwalne - listopad 2011r.

Wycieczka do TV

19 listopada w ramach Programu Comenius "Uczenie się przez całe życie" 30 - osobowa grupa naszych uczniów wybrała się na wycieczkę do wrocławskiej telewizji.
   W tajniki sztuki dziennikarskiej wprowadzał nas redaktor Piotr Kasprzycki. Zwiedziliśmy muzeum telewizyjne, studio montażu dźwięku i obrazu, studia w których nagrywane są programy publicystyczne i naukowe oraz wiadomości, obejrzeliśmy z bliska sprzęt telewizyjny.

Obchody Dnia Niepodległości

10 listopada obchodziliśmy 93 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
To trudny temat wymagający od nas uczniów dużej uwagi i skupienia. Taka atmosfera towarzyszyła nam na apelach, które zostały z tej okazji przygotowane. Treści prezentowane na apelach, wzbogacone pięknymi pieśniami legionowymi podkreślały jak dla nas Polaków ważna była i jest wolność i niepodległość.