Wiadomości archiwalne - czerwiec 2011r.

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

Za nami kolejny rok szkolny. 22 czerwca naszą szkołę ukończyło 55 szóstoklasistów. Najlepszym Absolwentem Szkoły został Michał Górniak, statuetkę Najlepszego Sportowca otrzymał Kamil Adach, a dyplom Najaktywniejszego Ucznia - Michał Kosmecki.
Średnia klas IV - VI wyniosła 3,93, a najlepsze średnie uzyskał klasy 5a - 4,53, kl. 6b - 4,07 i kl. 6a - 4,05.
Na wszystkich apelach wręczono dyplomy dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, dla uczniów ze 100% frekwencją, dyplomy wzorowego ucznia.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych, słonecznych wakacji, które pozwolą doładować akumulatory do pracy w przyszłym roku szkolnym.

MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO

9 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu "Miasteczko ruchu drogowego". W konkursie brali udział uczniowie klas czwartych legnickich podstawówek. Miło nam poinformować, że w klasyfikacji ogólnej nasza klasa IV a zajęła II miejsce. Indywidualnie I miejsce zajęła K. Kobylak, II miejsce: Ł. Czyrko, M. Materek, S. Stajnowski,
III miejsce: M. Kowalkowski. Indywidualni zwycięscy otrzymali nagrody rzeczowe, szkoła - rower i monitor. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki i słodki poczęstunek.
Gratulujemy.

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca zorganizowano w naszej szkole obchody Dnia Dziecka.
Tradycyjnie klasy 4 - 6 wzięły udział w rozgrywkach sportowych, uczniowie klas młodszych swoje święto spędzili w Duninie.
Oprócz konkurencji sportowych uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym, w konkursie wiedzy o sporcie, wszystkie klasy tworzyły "kolorową tęczę".
Zawody wygrała klasa 5c, II miejsce zajęła klasa 6a, a III miejsce klasa 6b.
Uczniowie klas młodszych również startowali w konkurencjach sportowych na świeżym powietrzu.
Wszystkim wręczono napoje i słodycze, a zwycięzcom dyplomy i nagrody.