Wiadomości archiwalne - październik 2009r.

5 - 8 października 2009r.

W ramach Projektu "Zielone schroniska - zielone miasta" 37-osobowa grupa uczniów naszej szkoły 5 października udała się na czterodniową wycieczkę do Szczecina. Nasz wyjazd odbył się dzięki życzliwości Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy pani Jolanty Jucewicz oraz Dyrekcji Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Szczecinie.
    W czasie naszego pobytu zwiedziliśmy Ogród Dendrologiczny w Glinnej, Puszczę Bukową, spacerowaliśmy wokół Jeziora Szmaragdowego, zobaczyliśmy stanowiska nietoperzy, zwiedziliśmy piękny Zamek Książąt Pomorskich. Jakby atrakcji było mało organizatorzy zapewnili nam pobyt w Aquaparku w Gryfinie. Pogoda i humory dopisały, wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni, ale i bardzo zadowoleni.

Dyskoteka szkolna

Zobacz jak wspaniale bawili się uczniowie klas IV-VI naszej szkoły na dyskotece, która odbyła się dnia 28 października 2009r.

--->FOTO GALERIA<---