Wiadomości archiwalne - maj 2011r.

KONKURS WIEDZY O LEGNICY

W nawiązaniu do 770 rocznicy Bitwy pod Legnicą zostały zorganizowane w naszej szkole konkursy wiedzy o Legnicy.
Uczniowie klas 1 - 3 wykazywali się wiedzą i umiejętnościami w konkursach: kaligraficznym, rozpoznawania zabytków i obiektów naszego miasta, znajomością ulic, chronologii legnickich wydarzeń. Reprezentanci klas 1 - 3 odpowiadali na pytania związane z historią i teraźniejszością naszego miasta, prezentowali reklamę Legnicy.
W klasach młodszych największą wiedzą na temat Legnicy pochwalili się uczniowie klasy 3a. II miejsce zajęła klasa 2b, a III miejsce klasa 2a.
   W klasach starszych uczniowie wykonywali prace plastyczne "Legnica za 20 lat", w konkursie wiedzy wykazywali się wiadomościami z historii i osobliwości Legnicy, rozpoznawania starych zdjęć. Jury oceniało prace plastyczne oraz sposób zareklamowania legnickiej imprezy.
Konkurs wygrali reprezentanci kl. 5b, II miejsce zajęli uczniowie kl. 5a, a III miejsce - klasa 6b.

Serdecznie gratulujemy.