Wiadomości archiwalne - październik 2010r.

Festyn rodzinny.

2 października odbył się Szkolny Festyn "Postaw na rodzinę".
Lepszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć. W Festynie mogli brać udział nasi uczniowie wraz z członkami swoich rodzin - rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, ale również z dalszymi krewnymi.
Do konkursu "Rodzina roku 2010" zgłosiło się 27 rodzin. Łącznie w głównym konkursie wzięło udział 120 osób. Ponadto zorganizowaliśmy konkurencje indywidualne, w których wzięło udział ok. 100 uczniów nie tylko naszej szkoły. Ponadto zorganizowaliśmy konkurs plastyczny "Moja kochana rodzinka", konkurs dla mam i babć "Mistrzyni igły", dla dziadków i ojców "Mały domek" - budowanie karmnika, dla mam konkurs "słodka pokusa" na najpyszniejsze ciasto. Rodzice mieli możliwość spotkania z pracownikiem PPP nr 1, który poradził jak rozwiązywać indywidualne problemy wychowawcze. Mieszkańcy z dzielnicowym poruszali tematy związane z bezpieczeństwem na dzielnicy. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Atrakcją Festynu okazało się przedstawienie "Czerwony Kapturek" w wykonaniu nauczycieli, uczniów i rodzica.

Najwięcej punktów w konkursie głównym zdobyli:
- I miejsce - drużyna z rodziny Długosz - "Super Rodzina roku 2010",
- II miejsce - drużyna "Czaja Familii" z rodziny Czaja,
- III miejsce - drużyna "Patyczaki" z rodziny Ślemp,
- IV miejsce - drużyna "Śnieżka" z rodziny Mozolewskich,
- V miejsce - drużyna "Herosi" z rodziny Tracz.
Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy, puchary, słodycze, maskotki oraz sprzęt AGD.
Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas na naszym Festynie.

--->FOTO GALERIA<---